Genel

Kalıcı Bronzluk İçin Ne Yapılmalı? Bronzluğu Nasıl Koruruz?

kalıcı bronzluk için ne yapmalı, hızlı ve kalıcı bronzluk püf noktaları, kalıcı bronzluk için nasıl güneşlenmeli, kalıcı bronzluk için yağlar neler,

Kalıcı bronzluk için sizin yöntemleriniz neler? Evet yaz aylarının nirvasını yaşadığımız Ağustos sürecindeyiz. Yazın elde edilen güzel bronzlukları nasıl koruyacağız? sitemlerinizi duyar gibiyim. Bu nedenle bugün konuyu hızlı ve kalıcı bronzluk üzerine açmak istedim.

Bronzlaşmak herkes için kolay bir şey değil ne yazık ki. Özellikle yoğun iş temposunda kısa tatiller yapabilen kişiler bundan oldukça şikayetçi. Elde edilen bronzluk az bile olsa uzun süre korumaya çalışmak istiyoruz. Bronz tenin ışıl ışıl görüntüsünü kaybetmemek için yapılabilecek şeyler elbette var. Ancak maddelendirmeye geçmeden önce kalıcı bronzluk için nasıl güneşlenmeli ve kalıcı bronzluk için yağlar neler sorularını yanıtlamak isterim. Plajlarda hoş görünmeyi hepimiz seviyoruz ancak sırf bu nedenle aldığımız farklı modellere sahip mayolar ( tek kollu, delikli vb. ) etkili ve eşit bronzlaşmayı engelliyor. Kısa bir süre fark etmeden bu mayolar ile güneşe maruz kalındığında vücutta bazı yerler beyaz bazı yerler bronz oluyor. Bu durumları yaşamamak için straplez bikinileri öneriyorum. İri göğüslü bayanlar askılı bikini tercih edebilir ancak güneşlenirken mümkünse askıları aşağı çekmek iyi olacaktır. Yağ konusunda ise  Eda Taşpınar yoğun bronzlaştırıcı yağı şiddetle öneririm.

Şimdi kalıcı bronzluk için ne yapmalı ? noktasına dönebiliriz.

1- Cildi Bolca Nemlendirmek

Brozluğu korumanın altın kuralı vücudu nemli tutmak. Böylelikle daha uzun vadeli daha kalıcı bronzluk elde edersiniz. Ancak bilindiği üzere yüzümüz ve kollarımız tatilden dönsekte büyük oranda güneş almaya devam eder. Bu nedenle yüz ve kollara ayrı önem göstermeliyiz.

2- Peeling Uygulayın

Nasıl? dediğinizi duyar gibiyim. Evet peeling yeni deri oluşumunu destekler ama bu aslında vücudunuzun her kısmının aynı tonda devam etmesini sağlar. Yani kollarınız güneş görmekten dolayı daha bronz, bacaklarınız daha açık renk kalmaz.

3- Su Tüketin

Su vücudumuz için şifa kaynağı. Ama dahası var. Su hücre ömrünü uzatan bir etkiye sahip. Aynı zamanda daha parlak ve pürüzsüz bir cilt için büyük önem taşıyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı