Aşk ve İlişkiler

Evlenilecek Erkek Mi?

Evlenilecek erkek nasıl olmalı? Evlenilecek erkek burcu nedir? Evlenilecek erkek özellikleri nelerdir?

Evlenilecek erkek – eğlenilecek erkek itemi

Blog alanında birazda aşk ve ilişki konularına yer vermek istedim bayanlar. Google hizmetleri alanında çalışan biri olarak son zamanlarda ilişkiler adına evlenilecek erkek özellikleri konusunda yoğun bir arama hacmi olduğunu söyleyebilirim 🙂

Peki bir erkeğin evlenilecek erkek olduğunu nasıl anlarız?

Öncelikle tabii ki kişinin davranışlarının bu anlamda büyük rol oynadığını söylemem gerekir. Sizinle ciddi bir düşüncesi olduğunu belirten erkek ilişkiniz belirli bir raya oturduktan sonra gelecekten konuşmaya başlar. İleriye yönelik planlarından bahseder. Çünkü hiçbir erkek ciddi düşündüğü bayanı oyalamak istemez. Bunu ölçmek için ne yapacaksınız? Eğer erkek arkadaşınız size ileriye yönelik konuşmalar yapmıyorsa ondan hemen ayrılın demeyeceğim tabii ki. Ancak bu muhabbetler olmuyorsa mutlaka siz ona bir soru yöneltin. Bu soru lütfen “bu ilişki nereye gidiyor?” olmasın 🙂 Daha makul, okul planlarınızdan iş hayatınıza yönelik fikirlerinizi söyleyin. Eğer onun geleceğe yönelik düşüncesi varsa size zaten bu konuda beraber neler yapabileceğinizi söyler. Fakat tüm konularda sessiz kalmayı seçiyor ve size bir adım atmadan rutin ilerliyor ise bir düşünün derim doğrusu.

Ben ilişkilerde genelde mantıklı bakan tarafım. Ama öyle mantık evliliği tarzında değil. Kesinlikle aşık olunmalı. Aşk bu dünyada yaşanan, çocuklar kadar saf ve temiz belki de tek şey. Ama kişinin karakteristik özellikleri, ailesi için çalışması, her zorlukta kolay vazgeçmiyor olması da çok önemli. Belki biraz dramatik olacak olacak ama hep şunu söylemişimdir bugüne dek; Yarım ekmeği olsa yemeyip size vereceğinden emin olduğunuz erkekler ile evlenin!

Buna nereden emin olacağız sorusunu soranlar olacaktır. O kişiler demek ki gerçek insanla beraber değiller 🙂 Çünkü “o” kişi geldiğinde buna tereddütsüz yanıt verebiliyorsunuz. Gerçekten öyle diyebiliyorsunuz. Herkes söyler ya hani o kişi geldiğinde anlıyorsun diye. İşte bu hakikaten gerçek.

Bu arada evlenilecek erkek burcu aramaları beni üzdü. Burca göre ayrım yapsaydık akrep erkekleri hep bekar kalırdı diyorum canlarım. Peki sizin evlenilecek erkek düşünceniz nedir? Yorumlarda buluşalım Buğulu Kadınlar 🙂

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı